Z DŮVODU NÁRŮSTU POČTŮ PACIENTŮ S COVID-19 OD 16. 11. 2021 OPĚT ZAVÁDÍME OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM !!!

V případě podezření na nákazu Covid - 19 nebo kontakt s nakaženou osobou - teploty, slabost, ztráta čichu a chuti, bolesti svalů a kloubů, bolesti hlavy a kašel - kontaktujte neprodleně ambulanci, ale telefonicky ! Mimo ordinační hodiny v případě akutních potíží volat RZP tel. 155.

Požadavky na recepty a poukazy můžete napsat na mail nebo do sms a podepište se prosím. Počítejte ale s tím, že recept můžete dostat až následující den, takže požadavky hlaste s předstihem. Momentálně jsme opravdu zavaleni administrativou v souvislosti s nárůstem pacientů s infekcí Covid - 19, takže prosíme o trpělivost.

POKUD SE VÁM NEDAŘÍ DOVOLAT, je to nejspíše proto, že 1) telefonujeme s někým jiným, nebo 2) právě ošetřujeme pacienta. Zkuste to tedy prosím znovu nebo napište e-mail nebo sms a prosíme podepište se!

-------------------------------------------------------------------------------------------

POKUD POTŘEBUJETE VYSTAVIT KARANTÉNU Z DŮVODU KONTAKTU S COVID-19 POZITIVNÍM ČLOVĚKEM, OBRAŤTE SE PROSÍM NA KRAJSKOU HYGIENICKOU STANICI NEBO SI VYPLŇTE FORMULÁŘ NA JEJICH STRÁNKÁCH NA TOMTO ODKAZE: https://www.khsova.cz/files/korona_form_karantena_211108.docx

--------------------------------------------------------------------------------------------